logo czasopisma

Witryna czasopisma

Siedleckie Zeszyty Komeniologiczne

seria PEDAGOGIKA

Proszę przyjąć serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za przygotowanie artykułów do VII  tomu (VII, 2020). Był on  poświęcony PANSOFII JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO W INTERPRETACJACH I REINTERPRETACJACH POLSKICH I EUROPEJSKICH KOMENIOLOGÓW.

Bieżący tom ukazał się w dwóch wersjach publikacyjnych: tradycyjnej (ISSN: 2450 - 7245) i elektronicznej (E-ISSN: 2658-1973) na nowoczesnej platformie ICI Publishers Panel, a od bieżącego roku wszystkie artykuły w kolejnych tomach (2014-2020) można znaleźć również na platformie CZASOPISM UCZELNIANYCH UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO W SIEDLCACH. WWW: https://czasopisma.uph.edu.pl/index.php/szk/issue/current

Dziękuję Państwu za dobrą, efektywną dotychczasową współpracę i jednocześnie zapraszam do publikowania w VIII tomie  naszego czasopisma pt. „OD JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO DO WSPÓŁCZESNOŚCI – ZNACZENIE IDEI WIELKIEGO PEDAGOGA DLA ROZWOJU NAUKI I EDUKACJI” (2021).

Teksty proszę przesyłać do końca czerwca do sekretarza Redakcji dr Renaty Matysiuk (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Będą one sprawdzone pod względem formalnym. Dopiero później  proszę umieszczać je w systemie dla wstępnej oceny merytorycznej Redakcji, a następnie oceny dwóch niezależnych recenzentów.

Zapraszamy również nowych Autorów  do publikowania w tym tomie. Wszystkie wskazówki i potrzebne informacje znajdziecie Państwo na witrynie „Siedleckich Zeszytów Komeniologicznych, seria PEDAGOGIKA”.

Z wyrazami szacunku
Barbara Sitarska
Redaktor naczelna „SZK, seria PEDAGOGIKA”