logo czasopisma

Barbara Sitarska – IP

Roman Mnich - IFP

Pozostałe informacje :

1. Zgłoszenie na Seminarium należy przesłać organizatorom drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

do dnia 30 maja 2011 roku.

1. Opłata konferencyjna wynosi 350 zł (90 EURO). Obejmuje ona:
    1. udział w Seminarium
    2. uroczystą kolację
    3. zwiedzanie Uniwersytetu Przyrodniczo- Humanistycznego w Siedlcach
    4. publikację
  1. Opłatę konferencyjną można wpłacić w dniu przybycia na Seminarium gotówką. Jeśli   ktoś chciałby dokonać przedpłaty przelewem poprzez instytucję (wydział, instytut, katedrę, zakład) proszony jest o wcześniejszy kontakt mailowy:

Proszę również wcześniej na druku Zgłoszenia zaznaczyć, czy życzą sobie Państwo fakturę VAT.

Karta zgłoszenia (plik DOC)

1. Miejsce konferencji, wyżywienia i noclegów:

WERSAL SIEDLECKI – hotel i restauracja

Adres: Grabianów, ul. Łukowska 74, 08 – 110 SIEDLCE

Tel. Pani Hanna Borkowska: 606 453 329

UWAGA! Noclegi należy zamawiać (do dnia 30 maja) i opłacać indywidualnie w hotelu w dniu przyjazdu, uwzględniając dzień przyjazdu (20, 21 września) i odjazdu (22, 23 września) oraz pokój (1-osobowy, 2-osobowy) .

1. W pierwszym dniu SEMINARIUM przewidywane są obrady plenarne a w drugim dniu – w zależności od zgłoszeń - obrady w trzech sekcjach .

__MCE_ITEM__I.              JAN AMOS KOMEŃSKI I MYŚL PEDAGOGICZNA EUROPY XVII WIEKU

__MCE_ITEM__II.            JAN AMOS KOMEŃSKI WOBEC FILOLOGII I FILOZOFII XVII WIEKU

__MCE_ITEM__III.           JAN AMOS KOMEŃSKI  JAKO PREKURSOR UNII EUROPEJSKIEJ

SEMINARIUM będzie zorganizowane wspólnie ze  stowarzyszeniem tutajteraz